Tanıtım Swan Halı Yıkama Tanıtım Videosu

Swan Halı Yıkama Ve Tamir Hizmetleri 1983 yılında Mustafa Emirgan  tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nda HALTEMSAN Halı Temizleme Sanayi adıyla kurulmuştur. 1991 yılından 2010 yılına kadar Üsküdar ‘da  HALTEMSAN Halı Temizleme Sanayi olarak faaliyet göstermiş, ancak bulunduğu tesisin artan talebi karşılayamaması üzerine 2010 yılında büyüme göstererek İstanbul Ataşehir’de 1100 m2 arsa üzerine 1500 m2 kapalı alan 500 m2 açık alanda hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’de bugün profesyonel halı yıkama firmalarının kullandığı iki makineden biri Swan Halı Yıkama tarafından dizayn edilmiş ve yaptırılmıştır, çünkü firmamız otuz yılı aşkın tecrübesiyle modern halı temizleme sistemlerinin gerek duyduğu donanım ve ihtiyaçları konusunda en çok bilgi ve birikime sahip olan kuruluşlardan biridir. Örnek vermek gerekirse, bugün yalnızca profesyonel tesislerce kullanılan   ve halıların gerçek anlamda temiz olabilmesi için yıkanmadan önce kullanılması gereken toz makineleri bile ilk defa Swan Halı Yıkama tarafından düşünülmüş ve uygulanmıştır. Bunun yanı sıra her çeşit halıya farklı yıkama makinesi geliştirilmiş ve Swan Halı Yıkama gibi öncü kuruluşlar sayesinde halı yıkama hizmeti bugün olabilecek en modern ve en kaliteli seviyeye ulaşmıştır. Firmamız her halının cinsine ve niteliğine göre elde yada makinelerde yıkama yapılabilecek alt yapısıyla tüm Türkiye’ye ve yeni girişimcilere örnek bir halı yıkama fabrikası olarak dizayn edilmiştir. Halı temizliğinde her bir halının kendi yapısına ve ihtiyaçlarına yönelik bir özen gerektirdiğine inanan firmamızda, eskiden beri el emeği göz nuruyla dokunmakta olan her çeşit el halıları, uzak doğudan  ithal edilen değerli halılar, ülkemizde sıklıkla kullanılan ve özellikle Gaziantep yöresinde başarılı bir şekilde üretilmekte olan makine halılarının ve diğer halı çeşitlerinin ihtiyaç duyduğu profesyonel hizmet gösterilmektedir. Swan Halı Yıkama ve Tamir Hizmetleri otuz yılı aşkın tecrübesi ve her biri işinde uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle İstanbul’daki halı mağazaları, kuru temizleme firmaları ve evlere yönelik halı yıkama, yerinde yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, değerli halı tamiratı ve saçak tamiratı hizmeti vermektedir.

Temizleme sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden modern tesisimizde son teknoloji halı yıkama, toz alma, sıkma, kurutma ve paketleme makineleri kullanılmakta, her bir halıya ayrı özenin gösterilmesine olanak sağlayacak kadar geniş yıkama ve kurutma alanları bulunmaktadır.

Swan Halı Yıkama’nın kurulduğu 80’li yıllarda, bugün sıklıkla kullandığımız makine halıları bile yeni yeni üretilip piyasaya sunuluyordu. Ülkemizde bir telefonla halı yıkatabilme, evlere halı yıkama servisi çağırma ve böyle bir hizmeti sunma kültürü henüz yoktu. Ancak İzmir, Uşak, Balıkesir ve Isparta gibi el dokuma halılara daha çok özen gösterilen illerimizde halı temizletme kültürü vardı, çünkü el dokuma halıları aylar süren dokuma esnasında çok kirlenirdi ve satışa sunulmadan önce dokuma biçimine ve kullanılan renklere uygun bir şekilde terbiye edilip temizlenerek satış mağazalarına gönderilmesi gerekirdi.diğer Şehirlerimizde ise evde kullanılan halılar genellikle silinirdi ve el halılarının yıkanılmayacağı düşünülürdü, çünkü  profesyonellikten uzak bir şekilde yıkanan halılar suyu sıkılmadan balkona yada bahçe duvarına asılırdı, halının emdiği bu su da güneş ışınları ile beraber sıcak suya dönüştüğü için halılar boya verirdi. İşte bu yüzdendir ki el dokuması halısı satan bazı halıcılar hala el halısı yıkanmaz diye müşterilerini uyarmaktadırlar, ancak günümüzde teknolojinin gelişimi ile beraber ortaya çıkan profesyonel halı yıkamacıların çoğalması ile birlikte bu durum tamamen değişmiştir. İşte bizim bu işe başladığımız 80’li yıllarda, İstanbul gibi bir şehirde bile çoğu kişi evlerden halıların alınıp yıkanmasına dair bu hizmetin varlığına şaşırırdı. Verdiğimiz bu yenilikçi hizmetten faydalanan ve halıları profesyonelce temizlenip teslim edilen müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenileri ile o yıllardan beri kalitemizden asla vazgeçmeyen müşterilerimiz artmış ve bu müşterilerimiz de tüm çevresine firmamızı tavsiye etmiş, böylece firmamızın bilinirliği ve güvenilirliği her geçen gün artmıştır. Bizim yaptığımız bu modern ve kaliteli hizmeti gören bazı yeni girişimcilerde firmamızı örnek alarak halı yıkama işine başlamış ve yıkama fabrikaları son yıllarda hızla artmıştır. Bugün Türkiye’nin her bölgesinde halı yıkama firması bulunmaktadır ve bu işi profesyonel olarak icra ederek modern tesislere sahip olan kuruluşlar, bilgi ve birikimlerini paylaşmak maksadıyla bir topluluk haline gelmiştir.

Swan Halı Yıkama Ve Tamir Hizmetleri yıllardır ödün vermediği hizmet kalitesi ve otuz yılı aşkın tecrübesiyle bu sektörde kurulan bir çok kurumsal derneğin kurulmasında da önemli rol oynamış, bu sektörde verilen hizmetlerin profesyonelleşmesine ve gelişmesine büyük katkı sağlamıştır.

Q Misyonumuz

• Müşteri memnuniyetini ve verdiği hizmetin kalitesini her zaman en ön planda tutan
• Tüm çalışanlarının sorumlu olduğu iş konusundaki bilgisine ve profesyonelliğine önem veren
• Temizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak çalışan
• Sektördeki araştırma ve geliştirme çalışmalarını yakından takip eden, ve bu gelişmelere öncülük eden
• Müşterilerin beklentileri ve geribildirimleri doğrultusunda verdiği hizmete yön veren ve beklentileri karşılayan
• Etik ve ahlak ilkelerinden ödün vermeyen bir kuruluş olmak

Q Vizyonumuz

• Gelişen teknoloji ve yeniliklerle her geçen gün sunduğu hizmetin kalitesini yükseltmek
• Müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayan bir hizmet sunmaya devam etmek
• Halı temizleme işinin uzmanlık gerektiren bir iş olduğu konusunda toplumu bilinçlendirmek
• Sektördeki gelişmelere öncülük etmeye devam etmek ve bu sektörde verilen hizmetin profesyonelleşmesine katkı sağlamak
• Kurumsallık çalışmalarına önem vererek marka kimliğiyle bilinilirliğini arttırmak
• Mükemmeliyet odaklı bir marka olmaya ve verdiği hizmetin kalitesiyle anılmaya devam etmek

Q Neden Swan Halı Yıkama ?

Çünkü müşterilerimizle olan diyaloğumuzun senelerce süreceğini biliriz. 1983 ten beri en modern tesiste, en iyi malzemeyi kullanır, en kalifiye elamanı çalıştırır ve en iyi hizmeti üretiriz.

Swan halı yıkama sezonluk değildir, müşterilerimiz dört mevsim hizmet alır.
Swan halı yıkamada halıların tozu mutlaka alınır. Tozu alınmadan yıkanan halı sadece yıkanmış olur temizlenmiş olmaz.
Swan halı yıkamada her halı tek tek yıkanır. Arkası önü komple yıkanır.
Swan halı yıkamada halılar havuz usulü hepsi bir arada yıkanmaz.
Swan halı yıkamada halı yıkamak için üretilen en iyi yıkama maddeleri kullanır.
Swan halı yıkamada halı yıkamaya kullanılan su içilen sudur.
Swan halı yıkamada halılar kapalı ortamda kurutulur.
Swan halı yıkamada halılar söz verildiği gün alınır, söz verildiği gün teslim edilir.
Swan halı yıkamada aradığınızda karşınızda muhatap bulursunuz, sorularınıza yanıt alırsınız.
Swan halı yıkamada çalışanları sezonluk çalışan değildir geçici çalışan değildir, amele hiç değildir. Tamamı yılların deneyimine sahiptir.
Swan halı yıkamada çalışanlar halıyı tanır, hangi halı hangi yörenindir, nasıl yıkanır ve halının özellikleri nelerdir bilir.

Kısacası Swan halı yıkamada yıkanmış halılardan müşterisi memnundur.

Oylayın ve Yorum Yazın

Buraya Bir Puan Belirleyin!

angry
crying
sleeping
smily
cool
Göz At

Your review is recommended to be at least 140 characters long

Çalışma Saatleri
  • Pazartesi09:00 - 19:00
  • Salı09:00 - 19:00
  • Çarşamba09:00 - 19:00
  • Perşembe09:00 - 19:00
  • Cuma09:00 - 19:00
  • Cumartesi09:00 - 19:00
  • Pazar09:00 - 19:00
  • ₺₺₺₺
  • Fiyat Aralığı 7 - 50

Sahiplik Talep Et